"אז בחרתם להתחתן בחורף וזו בחירה נהדרת"
- אדיר שמואלAdir-Shmuel -
28 ב-נובמבר, 2016

טיפים לחתונת חורף

      
            אז בחרתם להתחתן בחורף וזו בחירה נהדרת. 
הכינו עצמכם נפשית למצב שבו ירד גשם, תכננו מראש "תוכנית מגרה" לצילומים, קבעו לוח זמנים מסודר וכך יראה יום החתונה, בלי הפתעות מיותרות ובלי להרוס לכם את מצב הרוח. 


במיוחד בשבילכם, מספר עצות לחתונת חורף מוצלחת:
הזמן המומלץ לתכנן יציאה לצילומים בחורף הינו 13:30-14:30 וזה נורא תלוי גם בלוקיישנים. 
רצוי להתייעץ עם צלם החתונה שלכם לגבי שעת היציאה לצילומים זכרו שמחשיך סביב עשרה לחמש, אך זה לא אומר שלא ניתן לצלם גם בחושך, פשוט צריך לוקיישן נכון וצלם שמתמחה בצילום עם תאורות..


התארגנות לצילומים

אם חשקה נפשכם בצילום חתונה בחורף וגם צילומים מקדימים עוצרי נשימה – בחרו בשיקול דעת היכן להתארגן. סלון כלות הינו מקום שלעיתים מתארגנות בו כלות נוספות, באם את מתארגנת באחד מאלו, שימי לב שאת לא משובצת אחרונה למעצבת שיער, מה שיכול לעקב את יציאתך לצילומים. במידה ויש כלה נוספת, הקדימי את ההכנות לעיצוב השיער לשעה 9:00 בבוקר והתעקשי על כך.

מעצב שיער

ככלל,ההמלצה שלי לחורף היא לקבוע עם מעצב\ת שיער שמגיע\ה עד אלייך. מנסיוני הרב ,השקט והשלווה שיקנו לך צימר\בית מלון הנם ערובה להתחלה של יום רגוע וכיפי.

אז באיזה לוקיישן להצטלם?

בחורף, בחרו מקום שיש בו אפשרות להסתתר מגשם וגם לצלם בחוץ בהפוגות. מקומות צילום לחתונה בסגנון אורבני: בתי קפה מעניינים, ברים, סנוקר ועוד יכולים לשמש מפלט נהדר לצילומים מבוימים וטבעיים כאחד. בדרך כלל מקומות אלו משתפים פעולה בספונטניות, אך אני ממליץ לתאם מראש. חנויות צבעונית, חניות וינטג', סופר מרקט, איקאה - גם הם לוקיישנים מעניינים לצילום חורפי.. יקב, בית נטוש, או מלון (בוטיק או עם לובי מפואר) גם כן רעיון מאוד טוב לחורף, רק וודאו שיש משהו מעניין גם מחוץ למלון, לצילום בהפוגות הגשם אם וכאשר יהיו.

עיצוב נכון של שמלת כלה

כלה יקרה, אז נכון שעיצבת שמלה מדהימה ,אין לי ספק שזו שמלת חלומותייך. רוב השמלות היום עם גב \דקולטה (עצמות הבריח ובית החזה) חשוף, לכן אם לא הציעו לך לתפור שרוולון\של\צעיף פרווה (סינטטית כמובן) –בקשי זאת ממעצב\ת השמלה שלך אחרת את עלולה למצוא את עצמך מקנחת את האף בזמן שבירת הכוס, לא חבל על המייקאפ?!