"ניקוי הפנים, בוקר וערב הוא אחד השלבים החשובים ביותר בשגרת הטיפוח שלך"
- אדיר שמואלAdir-Shmuel -
28 ב-נובמבר, 2016

טיפים להסרת איפור

      
            ניקוי הפנים, בוקר וערב הוא אחד השלבים החשובים ביותר בשגרת הטיפוח שלך, ובמידה ואת מתאפרת הוא חשוב כפליים. אם לא תסירי את האיפור כראוי, העור יראה עייף, יבש או שמנוני ועלול להוות מצע להיווצרות פצעונים. ניקוי יסודי ואינדיבידואלי לסוג העור, ישמור עליו בריא, חלק וזוהר. לאחר הניקוי הקרמים המזינים יספגו ביעילות, ואיפור חדש יראה טבעי ורענן ויהיה עמיד יותר.


גם אם חזרת עייפה מיום ארוך מאוד, או ממסיבה שנמשכה עד אור הבוקר, לעולם אל תוותרי על הסרת האיפור. על 5 דקות של עצלנות את עלולה לשלם אחר-כך בימים של פצעונים ואדמומיות.


לניקוי יסודי מושלם

תהליך ניקוי יסודי ויעיל של עור הפנים כולל שלושה שלבים: ניקוי בחלב פנים או תכשיר המיועד להסרת איפור באמצעות צמר גפן, שטיפה במים פושרים עם סבון ניקוי, בתנועות סיבוביות עדינות עם כריות האצבעות (אל תשכחי את צידי האף, קו השיער ומתחת לסנטר, אבל הימנעי ממגע עם אזור העיניים העדין), והשלמת הפעולה במי פנים עד שצמר הגפן נשאר נקי לחלוטין. הקפידי שכל המוצרים יותאמו לסוג העור שלך ולא ישאירו אותו שמנוני או מיובש. רק לאחר ניקוי יסודי העור מוכן לספוג את הסרום וקרם הלחות.

להסרת איפור עיניים

היום רוב המסקרות עמידות מאוד והסרתן דורשת התייחסות מיוחדת תוך התחשבות בעור העדין סביב העין. על מגבון להסרת איפור\פד צמר גפן שפכי מסיר איפור המיועד לעיניים או שמן תינוקות והניחי על עין עצומה לכ-10 שניות. המנעי משפשוף בשלב הזה. לאחר 10 שניות, הסירי את האיפור מהעין העצומה כלפי מטה ומהחלק הפנימי של העין כלפי חוץ. כדי להסיר את המסקרה בחלק הפנימי של הריסים, היכן שרוב החומר נמצא, סגרי את העין על המגבון\הפד הרטוב ולאחר מספר שניות משכי אותה החוצה כלפי מעלה. בזמן ניקוי העיניים, אני ממליץ להימנע ממתיחה מיותרת של העור העדין.

להסרת איפור כבד

להסרת איפור כבד ועמיד במיוחד, התחילי את התהליך בהנחת מגבת נקיה שהושרתה במים חמימים, על הפנים למשך כ-30 שניות. הלחות תרכך את האיפור ותקל על המשך תהליך ההסרה. אם יש לך זמן וסבלנות, מלאי גיגית במים חמים מאוד ורכני מעליה כשעל ראשך מגבת לכליאת האדים. הפעולה תיפתח את הנקבוביות עם כל שאריות הלכלוך שממלאות אותן, והסרת האיפור תהיה יעילה במיוחד. אנא נקטי במשנה זהירות ברכנך מעל המים החמים.